×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Zwrot i wymiana

Dziękujemy za zakupy u nas. Nasz sklep internetowy oferuje unikalny produkt modowy od naszych niezależnych projektantów dzięki wysokiej jakości materiałom i niezawodnej produkcji. Nasi członkowie zespołu kontroli jakości sprawdzają każdy produkt przed zapakowaniem, aby zapewnić maksymalną satysfakcję klientów.

Polityka zwrotów i wymian

-Zakup może zostać zwrócony lub wymieniony w ciągu 30 dni od dostarczonej daty.
-Przedmioty muszą być nieużywane, nieuszkodzone i w oryginalnym opakowaniu ze wszystkimi oryginalnymi etykietami, upewnij się, że wszystkie artykuły w opakowaniu są nienaruszone! Jeśli nie, kupujący jest odpowiedzialny za wszystkie poniesione opłaty i zwrot nie zostanie wydany.
Kupujący jest odpowiedzialny za koszty wysyłki zwrotnej i wszelkie powiązane wydatki. W przypadku członków srebrnych, złotych i platynowych możesz kwalifikować się do naszego programu zwrotu kosztów wysyłki zwrotnej. Szczegółowe informacje można znaleźć w naszym centrum dla członków.

Zakup nie kwalifikuje się do zwrotu

- Końcowe przedmioty sprzedaży nie kwalifikują się do zwrotu ani wymiany.
- Musisz wysłać do nas wiadomość e-mail ze zdjęciem przedstawiającym problem / usterkę po przesłaniu żądania zwrotu / wymiany online.

Szybki zwrot:

Odeślij zakupiony produkt w oryginalnym opakowaniu z oryginalną etykietą z powrotem do naszego centrum zwrotów. W ciągu tygodnia dokonamy zwrotu pieniędzy na oryginalną metodę płatności.