×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

Wysyłka i śledzenie

W naszej witrynie cenimy każdego klienta. Ponieważ zadowolenie klienta jest zawsze naszym najwyższym priorytetem, oferujemy różne opcje wysyłki dostosowane do każdego klienta. Nasze opcje obejmują wysyłkę pocztową (standardowa i średnia prędkość) do wysyłki przyspieszonej (szybka dostawa).

PRZETWARZANIE

Przed wysyłką przeprowadzamy kontrole i testy kontroli jakości w celu zapewnienia jakości produktu przed wysyłką. Średni czas przetwarzania około 3 dni roboczych. Może to jednak mieć wpływ na stan magazynowy towaru. W przypadku popularnych produktów mających problemy z dostępnością zapasów czas przetwarzania może wynosić 5-10 dni roboczych. Uwaga: w przypadku zamówień z więcej niż jednym przedmiotem czas przetwarzania będzie oparty na przedmiocie o najdłuższym czasie przetwarzania.

WYSYŁKA (I CZAS WYSYŁKI)

Zasadniczo dostawa zajmie 9-15 dni roboczych.
• Wszystkie szacunkowe / typowe czasy dostawy pochodzą z rzeczywistych danych zebranych z poprzednich zamówień. Są to przybliżone czasy wyłącznie w celach informacyjnych.
• Czas wysyłki wpłynie na święta; producenci i kurierzy ograniczą obecnie swoją działalność. To jest poza naszą kontrolą.